Miért fényképezünk, miért veszünk fel videót? A családi fényképek elsősorban a pillanat megőrzését, az emlékezés megkönnyítését szolgálják, persze, akadnak apukák, akik művészi szintre emelik az otthoni kattintgatást. Mindig öröm és kíváncsiság övezi a rég elmúlt időkből származó képanyagokat. Nincs ez másképp a Romano-Archives archívum által kiadott filmmel sem, ami a Második Világháború előtt, 1939 nyarán készült New Yorkban. Mivel a felvétel színes és digitálisan ki lett javítva, furcsa érzés látni a régi ruhákat, boltokat, az utcaképeket. Íme: (Forrás: mashable.com)
- Következő poszt Új weblappal fogad a Nikon
- Előző poszt A mostaniaknál 1000-szer érzékenyebb szenzort fejlesztettek szingapúri kutatók
Olvastad már? Sigma objektívek tesztjei
Keresés
Támogasd az MLZphoto oldalt!
Ha szeretnél hozzájárulni az MLZphoto weboldal működéséhez, kérlek támogass némi adománnyal:
Egyszerűen használj banki átutalást ("ADOMÁNY" megjegyzéssel): OTP Bank 11773425-04680611

Facebook Követők
Ha tetszik az oldal és naprakész információkat akarsz olvasni a témában, kérlek, nyomd meg a Tetszik gombot és kövess a Facebookon is!




a kocsikat es az arakat leszamitva zavarbaejtoen hasonlit
WOW!!!
@Uva:
hát a közlekedési lámpa nélküli, ad-hoc úton átkelés? meg a nyilvános helyen italfogyasztás? és a közterületen dohányzás? a gyereket meg engedték szökőkútban fürdeni?
😀
@Egri János, kvíznagymester: Az átkelés tényleg tökugyanilyan most is. Van lámpa ugyan, de az csak a gyakorlatlan turistákat zavarja.
@fanatikus analitikus: így van, wow, meg vattafakk!
Nem értek a videó digizéshez, ezért kérdezném, hogy ott nincs valami olyan eljárás mint fotónál a szintezés?
Mert látom helyre van állítva a videó. Azt értem, hogy ami homályos az nem lesz sokkal jobb.
De azzal nem lehet kezdeni valamit hogy túl sötét és a vörös szín dominál? Vagy ez volt a maximum amit ki tudtak hozni belőle?
Amúgy lenyűgöző, bár engem a fekete fehérek is lenyűgöznek, olyan fura látni a „régi világot” élni.
Awesome! Bp meg 100 evvel kesobb se lesz ezen a szinten
LoL
Óóóó — ez gyönyörűű!
@lifelike: Mert nem olyan az altalaj, és mi se vagyunk olyanok.
mar nincs ott a videjo.