Egy elég vad pletyka jött szembe velem az imént, amely szerint a Nikon felhasználná a Sony „középformátumú” 44 x 33 mm-es képérzékelőjét, és saját rendszert építene köré. De ez még nem minden: az új KF rendszert már az idei Photokina szakkiállításon be is mutatná a gyártó! A mirrorlessrumors.com szerzője posztjában egy megbízható forrásra hivatkozik, akitől ezeket az újságokat hallotta. Egyelőre semmiféle konkrét információ nincs a témával kapcsolatban, de a szeptemberi szakkiállítás már nincsen messze; ha valóban van bármiféle igazság a híresztelésben, akkor arról hamarosan tudni fogunk.
- Következő poszt Menő vagy gusztustalan: vizeletbe mártott filmmel fotózni
- Előző poszt Frissült a Nikon Capture NX-D
Olvastad már? Sigma objektívek tesztjei
Keresés
Támogasd az MLZphoto oldalt!
Ha szeretnél hozzájárulni az MLZphoto weboldal működéséhez, kérlek támogass némi adománnyal:
Egyszerűen használj banki átutalást ("ADOMÁNY" megjegyzéssel): OTP Bank 11773425-04680611

Facebook Követők
Ha tetszik az oldal és naprakész információkat akarsz olvasni a témában, kérlek, nyomd meg a Tetszik gombot és kövess a Facebookon is!





Nem elég egy középformátumú gépet megtervezni és legyártani, ahhoz egy flotta objektív is kellene és ez így már nem kis falat egy Nikon nagyságú cégnek sem. De drukkolok mert valahol ez lenne a jövő a professzionális szakmabelieknek, főleg ha elérhető áron lenne.
ígenigen. egy vázat bármikor legyárt hozzá, gond nélkül.
objektívpark csöppet nagyobb falat. KF-obi lencséit ráadásul sokkal macerásabb elkészíteni.
számomra mégis inkább az lenne a „hihetetlen”, ha lecserélné a milc-vonalát vagy új érzékelőmérettel kihozna egy másikat… 🙂