Hihetetlen: a Nikon belevágna a középformátum gyártásába?
Egy elég vad pletyka jött szembe velem az imént, amely szerint a Nikon felhasználná a Sony „középformátumú” 44 x 33 mm-es képérzékelőjét, és saját rendszert építene köré. De ez még nem minden: az új...

